Toplam 50 yıllık kurumsal tecrübemizi D&D İlaç Danışmanlık Limited Şirketi DD PHARMA altında birleştirdik.
Sağlık ve Finans alanındaki tecrübemizle bu iki alanda hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin aşıya, ilaca erişim ve tıbbi malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ulusal ve uluslararası organizasyonumuzla hareket ediyoruz. Özellikle aşı pazarında edindiğimiz tecrübemizi devlet ve özel pazarında iş geliştirme, tanıtım ve pazarlama üzerindeki sürdürülebilir başarımızı her geçen gün yükselen performansımızla devam etmekteyiz.
İlaç sektöründe Türkiye ve KKTC Organizasyonu ile İngiltere’nin alanında ödüllü markası Herbal Essentials’ı Türkiye, KKTC, Azerbaycan ve Ukrayna Distribütörü olarak Dermokozmetik ve Vitaminler alanında Doktor, Eczacı ve halkımıza doğal ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.
Sağlık sektöründe ikinci önemli faaliyet alanımız ise günümüzde gelişen ve şifa dağıtan Sağlık Turizmi alanındadır. Ülkemizin büyüyen sağlık birimleri, Türkiye’de kendi alanlarında deneyimli kıdemli doktorları ile Avrupa Birliği ülkeleri, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Irak ve Güney Afrika ülkelerine hizmet vermektedir. D&D Health, fizik tedavi (kaplıca ve spa aracılığıyla), rahatlama ve tatil ihtiyacı olanlar için uygun fiyatlı seçenekler sunan bir sağlık turizmi şirketidir.
DD PHARMA Türkiye ekibi.